Pages Menu
Categories Menu

Czy po iberystyce mozna kontynuowac kariere uniwersytecka?

Czy po iberystyce mozna kontynuowac kariere uniwersytecka?

W ubiegłym tygodniu, 10-letnia dziewczynka urodziła córkę w Hiszpanii. Babcia, rumuński Cyganka powiedziała, że ??był zachwycony, aby mieć nową wnuczką i nie rozumie, dlaczego urodzeń szoku nikogo. Dla większości ludzi, to wiadomość nie tylko zaskakuje ich, ale przynosi im wielkie pytanie, że dziewczynka może dbać o swojego dziecka?

Jak wiemy, opiekę nad dzieckiem, zwłaszcza noworodków, to wielkie wyzwanie dla każdej matki. Większość noworodków zająć trochę czasu, aby przystosować się do życia poza łonie matki. W tym procesie, drastyczne korekty nastąpi w ich maleńkim ciele. A to będzie kosztować kilka dni, żeby zapoznać się z rodzicami, aby zrozumieć siebie nawzajem. 10-letnia dziewczynka ma teraz nauczyć się dbać o jej dziecka.

Podstawowa opieka istota jest pierwszym krokiem, aby dowiedzieć się, jak dbać o dziecko. Dziecko potrzebuje ciepłego środowiska życia, aby mogli dostosować warunki dzienną jak najszybciej. W związku z tym temperatura otoczenia powinna być utrzymywana na poziomie 20 do 22 stopni. Może sprawić, że dzieci czują się ciepły i bezpieczny, zwłaszcza dla tych wrażliwych nich. Ale to nie znaczy, że cieplej, tym lepiej. Regulacja temperatury ciała centrum noworodków jest niedoskonały rozwinięte, a podskórna warstwa tłuszczu jest zbyt cienki, aby wyregulować temperaturę ciała w zależności od temperatury zewnętrznej. Dlatego będą one łatwo mieć gorączki, jeśli temperatura w pomieszczeniu jest zbyt wysoka.

Innym ważnym czynnikiem jest czysty pokój. Oprócz temperatury, pomieszczenie powinno być wentylowane i mają świeże powietrze. Jest to konieczne, aby utrzymać stół, krzesło, łóżko i inne meble czyste codziennie, z dala od kurzu. Ponieważ istnieje wiele bakterii ukryć się w pył. Tymczasem, noworodki powinny być trzymane z dala od różnych użytkowników, ponieważ mogą one być łatwo zainfekowane przez bakterie pochodzi z gościem.
http://kwiaciarnia-slonecznik.pl
– autor artykułu