Pages Menu
Categories Menu

Czy po albanistyce jest praca?

Czy po albanistyce jest praca?

Kiedy zaczynamy mówić o zgagę, wydaje się, że każdy doświadczył tego wcześniej. Niektórzy bardziej niż inni, przynajmniej w moim przypadku tak. Nigdy nie byłam w ciąży, ale moja żona jest w ciąży już teraz z naszym drugim dzieckiem. Podczas swojej pierwszej ciąży miała zgaga cały czas i tak jak I. Jest to jedna z zastrzeżeniem, że jestem pro i dostać się do dzielenia się doświadczeniami z nią.

Prawdziwe krótko pozwól mi wyjaśnić moje tło. Miałem refluksu kwasu lub GERD przez dwanaście lat. W tym czasie ja testowałem lub słyszał o większości lekarstw lub środków zaradczych. Nie będzie pewne środki, które będą pracować dla Ciebie, a niektóre nie. Wszystko zależy od Ciebie i Twojego ciała, każdy jest inny.

Po pierwsze, jeśli masz zgagę podczas ciąży nie są pewne fakty, które musimy spojrzeć, aby zrozumieć dlaczego. Jak daleko jesteś? Powodem, dla którego jest to pytanie, bo jeśli jesteś już pokazano, niż będzie nacisk na brzuchu. Zgaga jest również zwiększona otyłości z tego powodu, jak również. Także jeśli masz zgagę podczas ciąży, niż będzie kilka dodatkowych hormony produkowane przez łożysko. Łożysko będzie produkować hormon zwany progesteronu, który rozluźnia mięśnie macicy. Hormon ten będzie również odpocząć zawór oddzielający przełyk od żołądka, dzięki czemu kwasy żołądkowe przedostaje się z powrotem.

Po drugie, musimy przyjrzeć się swojej diecie. Wszyscy słyszeliście, że pikantne jedzenie jest złe dla zgagi. W moim przypadku nie jest to prawdą. To wszystko na temat jakości żywności, a nie ilość. Gdybym wypełnić na fast food, można praktycznie gwarancję, że dostanie zgagi. Teraz, jeśli jem sałatkę z szklanką wody, nie będę. To nie ma znaczenia, czy mam nawet sos włoski na nim, mimo że ma wysoki poziom kwaśnego. Również upewnić się, jeść i pić powoli. Chodzi o to, aby mieć kilka małych posiłków w ciągu dnia w porównaniu do trzech dużych posiłków. Ważne jest również, aby nie zapomnieć śniadanie. Im wcześniej, co można jeść, tym lepiej, ponieważ będzie to przyspieszyć swój metabolizm.

Jeśli występują zgagi w czasie ciąży i szukasz idealnej leczyć, może być tylko jedno kliknięcie. Istnieje wiele czynników, które mogą prowadzić do niego i wiele uzdrowień. To wszystko o znalezienie http://torby.pro/oferta/torby-materialowe/bawelna tego, co słuszne dla Ciebie i Twojego ciała. Każdy jest inny. www.HeartburnInPregnancy.com

– autor artykułu