Pages Menu
Categories Menu

Czy italianistyce jest blizej do prestizu skandynawistyki czy slawistyki?

Czy italianistyce jest blizej do prestizu skandynawistyki czy slawistyki?

I został poproszony przez Obóz Med, licencjonowanego programu opieki dziennej i letniego obozu sponsorowany przez miasto South Pasadena, do prezentacji naszych obozowiczów o zbliżających się Igrzysk Olimpijskich, http://www.euroimpex.pl/oferta/serwis-kserokopiarek/ jak bym się wyjazdem do Pekinu na krótko do pracy na Igrzyskach. Pomyślałem, że jeśli po prostu porozmawiać, a dzieci po prostu słuchać, to może się trochę nudne. Więc zamiast tego zaproponował rodziny olimpijskiej Feud.

Obozowicze zostali podzieleni na 4 grupy. Grupa wygrania będzie każdy z nich otrzyma nagrodę. Sposób, w jaki to działa jest to, że chciałbym zadać pytanie i dać jednej grupy szansę na odpowiedź. W przeciwieństwie do telewizji Family Feud, gdzie tylko jedna osoba może uczestniczyć, tutaj nikogo z grupy może chip. Lider zespołu będzie następnie spróbuj zapisać najlepszą odpowiedź. Jeśli odpowiedź jest nie tak, pytanie będzie przejść do następnej grupy. Jeśli jedna grupa była znacznie słabsza, to oni uzyskać łatwiejszych pytań.

Co uderzyło mnie to, w jaki zaangażowane dzieci dostał. Widać było, że koła tokarskie. Zaczęli myśleć. Chcieli dać właściwą odpowiedź. Chcieli wygrać. Były zabawy i tak były innych doradców.

Na pytania wymaga różnych umiejętności, pamięć, rozumowanie, a także słuchania (z tym, co mówił o okresie letnim). Ze względu na internet, bardzo łatwo było wymyślić pytania jak stwardnienie ciekawostki, dzieci i strony informacyjne istnieją.

Po powrocie z Olimpiady, dzieci były bardzo zainteresowane o moim doświadczeniu. To było tak, jakby Family Feud Olympic otworzył drzwi dla nich być świadomi i zainteresowani olimpiadzie. Wydarzenie okazało się takim sukcesem, że naśladują go z Halloween Family Feud. Na Halloween Family Feud, więcej żartów i pytania z elementem lekkomyślności zostaną uwzględnione.
odzywki-na-rzezbe.pl
– autor artykułu