Pages Menu
Categories Menu

Czy na albanistyke ida ludzie bez ambicji?

Czy na albanistyke ida ludzie bez ambicji?

Żylaki powrózka nasiennego jest stanem, w którym rozszerzone lub rozszerzyły, żyły w mosznie powodować żyły wypełniają się krwią, powodując bolesne i nieprzyjemne problem, który może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Żylaki powrózka nasiennego występuje w wysokości do 25% mężczyzn w wieku od 13 do 30. Choć ostateczna przyczyna nie jest jeszcze znana, czynniki dietetyczne, genetyka i styl życia są uważane odgrywają dużą rolę w tym stanie. Jeśli uważasz, że masz żylaki powrózka nasiennego, należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym, bez zwłoki.

objawy

To nie trwa długo, w wielu przypadkach, dla mężczyzn, aby zauważyć, że opracowali żylaków. Objawy obejmują:

 wyraźnie powiększone żyły w mosznie

 grudki w jądrach

 · miejscowy obrzęk

 · przeciąganie, bóle ból

 kurczenie jąder

 · niepłodność

To jest rzadkością w przypadku żylaki powrózka nasiennego, aby przejść niezauważone, ale jeśli jest to kwestia płodności może warto sprawdzanie z lekarza niż żylaki powrózka nasiennego nie jest obecny. Żylaki powrózka nasiennego jest najczęstszą przyczyną niepłodności męskiej i wpływają plemników pod względem wielkości, ruchliwość i ogólnej liczby. Regularne stosowanie miejscowo maści, takie jak dobrej jakości penisa zdrowia Crame może pomóc uspokoić i schłodzić ten bolesny stan.

przyczyny

Żylaki powrózka nasiennego jest całkiem wprost, żylaki, które występuje w mosznie. Żyły są częścią układu sercowo-naczyniowego, ale działają w różny sposób do naczyń krwionośnych. Podczas gdy naczynia krwionośne przeprowadzenia utlenionej krwi do tkanek, żyły zawierają jednokierunkowe zawory, które przyciągają de natleniona krew od tkanek z powrotem do serca.

Jeśli żyły ulec uszkodzeniu, krew nie jest w stanie szybko podróżować, powodując rozszerzenie żył.

– autor artykułu